Nieuwe locatie: VR Arcade Westerunie!!

Amsterdamse club Westerunie opent per 1 september zijn deuren als Virtual Reality Arcade.


Amsterdamse club Westerunie opent per 1 september zijn deuren als Virtual Reality Arcade.

Amsterdam, 21 augustus 2020

Dinsdag 1 September opent de Amsterdamse nachtclub Westerunie in samenwerking met VR Arcade B.V. de VR Arcade Westerunie op het Westergas-terrein. VR Arcade B.V., een van de meest geavanceerde Virtual Reality ontwikkelaars ter wereld opent daarmee, naast Londen, Helmond, Delft en Amsterdam Noord zijn 5 de locatie in 3 jaar.

De vierkante ruimte van de Westerunie leent zich ideaal voor Virtual Reality gaming in groepsvorm. Want met 6 spelers tegelijkertijd op VR-missie gaan is uniek in Nederland en maakt deze locatie dan ook tot een fantastische, Corona-proof beleving met vrienden en/of collega’s.

Net als bij het echte leger of bij een swat-team, is een goede samenwerking, een tactisch plan uitstippelen en de rust bewaren van virtueel levensbelang.

In de Westerunie kan gekozen worden tussen 2 verschillende games. Bij Overrun, vecht je samen in verschillende levels tegen hordes zombies. Bij de game Strike Team Delta: Defenders of Earth, moet de wereld worden behoed van een Alien-Invasie. Uiteraard worden alle scores bijgehouden en zullen er ook regelmatig prijzen worden verdeeld onder de deelnemers met de hoogste scores.

Met het inpandige restaurant van het Westergasterras en het grote balkon dat rond de zaal van de Westerunie loopt, behoren groeps- en bedrijfsuitjes tot 80 personen ook tot de mogelijkheden.

Uiteraard blijft de Westerunie ook gewoon een club en evenementen locatie, en zullen er zodra dit weer mogelijk is feestjes plaatsvinden. Eigenaar Jelle Nijhuis: “Natuurlijk zijn we door Corona noodgedwongen naar andere invullingen gaan zoeken voor onze club. Doordat de Virtual Reality wereld zich vooral in de 3D-Bril afspeelt, zal de Westerunie naast het inhangen van een heleboel techniek nauwelijks worden omgebouwd, op deze manier blijft het mogelijk onze clubfeestjes en evenementen weer uit te rollen zodra de situatie en de regering daar weer aanleiding voor geven. Maar het wordt zeker niet of/of. Wij hebben met enkele collega’s de afgelopen maanden meerdere malen de VR-experience ervaren en dit is echt heel leuk om te doen met je familie of vrienden!

Sander Bos van VR Arcade B.V. “Wij zien onze populariteit op onze locatie in Noord met de week toenemen en wij lopen letterlijk tegen capaciteit-gebrek op, De Westerunie op het prachtige Westergas-terrein maakt VR Arcade nu dan ook nog toegankelijker voor alle inwoners van Amsterdam. Wij zien hier ook mogelijkheden voor andere clubs in grote steden. Het systeem biedt voor nu een oplossing tijdens de corona periode maar kan uiteindelijk prima naast de bestaande functie van clubs bestaan doordat het unieke VR systeem niet in de weg zit voor de normale activiteiten. Daarnaast hebben wij vele, fantastische feestjes in de Westerunie beleefd en hebben veel zin om samen met hun deze toffe beleving neer te zetten in deze bizarre tijden.”

VR Arcade- Westerunie is vanaf 1 september 7 dagen per week geopend van 14:00 tot 22:00 uur. Een blok van een half uur kost 29,95 p.p.

Reserveren kan via www.vraracde.nl